Polityka i regulamin wizyty:

1. Jesteśmy dla siebie nawzajem partnerami, stąd też wszelkie pytania merytoryczne ze strony pacjenta są mile widziane. Dietetyk jest od tego, żeby starać się wszystko wytłumaczyć.

2. Zależy mi na wzajemnym szanowaniu swojego czasu. Chcę żeby pacjent informował mnie o swoim ewentualnym spóźnieniu, jednocześnie informując go o tym, że ze względu na jego spóźnienie nie będzie możliwości przedłużenia wizyty.

3. W przypadku zrezygnowania z wizyty na 12 godzin przed jej planowanym terminem pacjent jest zobowiązany do pokrycia 30% kosztów konsultacji, tj. 70zł.

4. W przypadku badania składu masy ciała podczas wizyty warto, żeby pacjent miał świadomość o tym, że powinien posiadać strój umożliwiający odsłonięcie stóp oraz że dzień wcześniej nie powinien wykonywać intensywnego wysiłku fizycznego oraz im dłuższy odstęp od ostatniego posiłku do czasu badania, tym lepiej.

5. Każdy szanuje swój czas wolny. Dietetyk nie odbiera telefonów ani maili w weekendy oraz w dni powszednie po godzinie 18. Nie jest dostępny także podczas swojego urlopu, o którym każdorazowo będzie starał się informować pacjentów.

6. Żeby terapia mogła być efektywna potrzebna jest większa ilość wizyt. W zależności od problemu i oczekiwań pacjenta, dobrze jest spotykać się, co 2- 3 tygodnie przez kilka miesięcy. W trakcie pracy między sesjami warto by było, żeby pacjent prowadził własne zapiski, co do postępów, uważności jedzeniowej oraz występujących lub już nie- dolegliwości. W razie nagłych, nieoczekiwanych sytuacji- proszę o napisanie maila, którego podaję na pierwszej wizycie.

7. Zarówno pacjent, jak i dietetyk powinni starać się tak samo w trakcie trwania terapii. Sama wizyta to za mało, pacjent powinien być świadom swojej pracy oraz tego, że terapia jest zwykle formą procesu i na pewne efekty trzeba dłużej poczekać. Często równolegle do swojej terapii zalecam inną, jak masaż czy akupunktura, bądź praca z przekonaniami, po to, by spotęgować efekt terapeutyczny i szybciej osiągnąć rezultaty.

8. Jeśli po 3 wizytach pacjent wciąż będzie miał problem z zastosowaniem się do zaleceń terapeuty, rozważona zostanie decyzja o formie pomocy poprzez zakończenie współpracy, dla oszczędzenia wzajemnego czasu, a także pieniędzy pacjenta.

9. W przypadku, gdy ułożony już przez dietetyka jadłospis (po uwzględnieniu kompromisu między prośbami pacjenta a terapeuty), a pacjent dalej będzie dążył do kolejnych poprawek- dietetyk ma prawo i obowiązek poinformować o dodatkowej opłacie za te zmiany, ze względu na dodatkowo poświęcony czas.

10. Istnieje możliwość wykupienia pakietu wizyt na 3 i 6 miesięcy, co ułatwi pracę w terapii pacjentowi i pozwoli zaoszczędzić pieniądze i swój czas, a przede wszystkim zyskać konsekwencję w swoim działaniu. Wizyty 1-2 razy w miesiącu co 2-3 tygodnie (6 wizyt) w cenie odpowiednio 1100zł* (zamiast 1220zł). Możliwa jest również opcja zapłaty z góry za 3 konsultacje, co pozwala pacjentowi zaoszczędzić w przypadku włączenia w to pierwszą wizytę- 70zł, a w przypadku późniejszych konsultacji- 60zł.
Koszt 3 wizyt wykupionych od razu to odpowiednio 550zł* i 540zł* (godzinnych).
*ważność pakietu to 6 miesięcy

*ważność 3 spotkań to 3 miesiące

11. Obowiązuje płatność za konsultację z góry (przed wizytą).

.

                                                                

 

    %d bloggers like this: